Mushroom Networks

Mushroom Networks Genişbant Bonding Cihazı, WAN birleştirme ve internet failover teknolojisi ile bir paket seviyesinde yük dengeleme yönlendiricisidir. Genişbant Bonding Cihazı, yüksek performans ve güvenilirlik için çoklu internet erişim hatlarını birleştirme özelliği ile küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ), kurumsal ofislere, dairelere, otellere, hastanelere ve diğer çoklu-kiracı binalara toplu internet bağlantısı sağlar. Genişbant Bonding Cihazı ile çoklu DSL, kablolu modem ve T1 servisleri daha yüksek hızlı ve daha güvenilir bir internet erişimi sağlamak için birleştirilebilir.

Genişbant Bonding Cihazı, Return on Investment (ROI) ve düşük işletme giderleri ile ilgili olarak hızlı bir geri dönüş sağlar. Kobiler ve kurumsal şubeler için ideal bir yük dengeleme yönlendiricisidir. Çoklu internet erişim hatlarının toplam abonelik maliyetleri, eşdeğer bant genişlikli tek bir yüksek hızlı internet erişim hattından genellikle önemli ölçüde daha azdır. Yatırım geri dönüş süresi genellikle 6 aydan daha azdır.

WAN birleştirmenin yanında Genişbant Bonding Cihazı, Quality of Services (QoS) özelliklerini sağlayan bir firewall, bant genişliği yönetimi, internet failover, trafik izleme ve trafik şekillendirme cihazıdır. Genişbant Bonding Cihazı’nın güvenilirliği, ölçeklenebilirliği, uzaktan yönetilebilirliği ve yükseltilebilirliği kurumsal düzeyde işletim yazılımımız tarafından desteklenmektedir.

Genişbant Bonding Cihazı, her bir Gigabit Ethernet Arayüzünü tek bir toplu internet erişim hattının içine yine Gigabit Ethernet Arayüzü olarak toplu internet erişim hatlarına birleştirir. İnternet erişim hatları üzerinden yapılan toplama, tek bir oturum için bile tam toplama hızı sağlar. Genişbant Bonding Cihazı, 4, 5, 8 veya 12 adet internet erişim hatlarına ve eklenebilir 2 hücresel veri kartlarına kadar toplamayı destekler.

Bülten