Kısa, orta ve uzun dönem ortaklarımız

  • Arçelik A.Ş. Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. yaklaşık 22.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika'da 14 üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.
  • Turkcell Superonline Türkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarını sürdüren Turkcell Superonline, Evlere kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine; genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı gibi servisler sunmaktadır.
  • Mushroom Networks Inc. Mushroom Networks yenilikçi network çözümleri sağlamayı misyon edinmiş, San Diego, California merkezli bir şirkettir. Çeşitli faaliyet alanlarındaki girişimciler ve küçük/orta boyutta şirketler için network çözümleri odaklı ürün ve hizmetler sunmaktadır. Mushroom Networks olarak genel odaklanılan nokta uçtan uca çoklu ağ birleştirici ürünlerdir.
  • Yemeksepeti.com Yemeksepeti.com paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar yemeksepeti.com sitesi ile restoranların en son güncellenmiş menülerine ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilirler.
  • GUI Ltd. Gui tecrübeli yazılım ve tasarım konusunda uzman ekibiyle endüstrinin ihtiyacı olan yazılım çözümlerini sunar. Kullanıcı deneyiminin ve arayüz tasarımının da yazılım altyapısı kadar önemli olduğunun bilincinde olan firma, hem son kullanıcının hem de proje yöneticisinin ihtiyaçlarını dikkate almaktadır.
  • Nokta Medya 2002 yılında internet tabanlı servisler vermek hedefiyle kurulmuş, 2006 yılından itibaren Türkiye’de pek çok yenilikçi internet sitesine bünyesinde yer vermeye başlamıştır. Nokta sitelerinin ortak özelliği, içeriklerinin kullanıcılar tarafından oluşturulması ve böylece yüzde 100 yaşamın içerisinden unsurlarla besleniyor olmalarıdır.
Bülten